12 Batistuta86132473240-8010
13 AfterX131481835-1707
14 SZTROHAR130491741-2404

Szabályok:
1. Talán a legfontosabb: FM TOUCH Versus mód, Knockout Cup-ban kell lejátszani a meccset. Egy menedzsernek így összesen 13 párharc fog szerepelni a neve mellett a csoportmeccsek után.
2. A rangsor a szokásos több pont, jobb gólkülönbség, több rúgott gól, több győzelem, egymás elleni eredmény alapján alakul ki. Ha így is lesz egyezés, akkor egy újrajátszott meccsen (ha kell hosszabbítás, 11-es rúgás) dől el a csapatok sorsa.
3. A csoportmeccsek alatt, ha döntetlen eredmény születik nem kell hosszabbítással, 11-es rúgásokkal folytatni. Ha 0-0 vagy 1-1, stb., akkor azt kell beírni. A győzelem 3 pontot ér a döntetlen egyet, a vesztes találkozó nullát. Csak a rend kedvéért.
4. Az eredményeket a goclandon vezetjük, képpel hitelesítjük, az EOL-ban használt megszokott formátumban (poszthoz csatoltam egy mintát), segítve egyúttal a statisztikákat vezetőket, Ádám Kiss (gólpasszok), Ádám Baranyai(gólok) kollégát.
5. Fagyás esetén új szeró, új meccs. Erre jobb ötlet nem hiszem, hogy van. Vagy igen? :)
6. Aki nem játssza le a meccseit a csoportmeccsek alatt kijelölt határidőkig, annak automatikusan 0 pont és 0-3-as gólkülönbség a jutalma.
7. Ha nincs óvás, akkor mindkét félnek 0 pont és 0-0-s gólkülönbség a jutalma. A csoportmeccsek óvási határideje július 3. 23.59. DE qrvára nem akarok ilyen faxságokkal foglalkozni, ahogy gondolom, ti sem. :)

Lebonyolítási rendszer:
1. A 14 fős csoportból a legjobb nyolc továbbjut.
2. A párosítás ezek után: 1.-8., 2.-7., 3.-6., 4.-5. majd kialakulnak az ágak, és értelemszerűen a döntőig menetelnek a legjobbak.
3. Minden meccs a kiesési szakaszban továbbra is egy párharcot jelent (nincs oda-visszavágó), Versus, Knockout Cup, DE! már van hosszabbítás, és ha kell van 11-es rúgás is!
4. Bronzmeccs van, igaz, a goclanden erre külön nem lesz felület, ezt az egy csatát a FB-csoportban hitelesítjük.