FM19 Szuperkupa - 3. selejtező : A KEK Királyai

Tournament status

Finished

FM19 Szuperkupa - 3. selejtező : A KEK Királyai

A harmadik selejtező témája a Kupagyőztesek Európa Kupája, pontosabban, a győztesei.

A Kupagyőzteseket három kalapba soroltuk, közülük lehet válogatni a Kupában:

A kalap: Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Bayern München, Manchester City, Chelsea, Barcelona, Juventus, Manchester United, Arsenal, PSG

B kalap: Fiorentina, Sporting Lissabon, Tottenham, West Ham United, AC Milan, Valencia, Everton, Ajax, Lazio, Dinamo Kyiv

C kalap: Slovan Bratislava, Anderlecht, Hamburg, Aberdeen, Sampdoria, Werder Bremen, Real Zaragoza, Mechelen

Szabályok : 

  • 32 fős Kupa,
  • Egyenes kieséses rendszer, KETTŐ MECCSEN dől el a továbbjutás, tehát a szervert VERSUS/LEAGUE formában kell készíteni, ahol a "Play Each Team 3 Times" opciót kell kiválasztani annak érdekében, hogy mindkét csapat legyen egyszer hazai pályán! Idegenben lőtt gól szabály van érvényben, tehát a harmadik meccset csak akkor kell lejátszani, ha az első kettőn ebben is egyenlően állnak a csapatok. A harmadik meccsen nincs idegenben lőtt gól, döntetlen esetén negyedik meccset generál az FM hosszabbítással, tizenegyesekkel.
  • Csak a fentebb látható csapatokkal lehet játszani (listázás párharc előtt),
  • A Selejtező győztese kvalifikálja magát a Szuperkupa döntőjébe, ahol a Díj egy eredeti Football Manager 2020!

Határidők : 

  • jelentkezési határidő : 2019.02.17. (vasárnap) 17:59
  • a verseny kezdete : 2019.02.17. (vasárnap) 18:00
  • az egyes fordulók meccseinek lejtszására 1 hetetek van, az elődöntők és a döntő ugyanazon héten zajlanak
    • 1. kör : 2019.02.24.
    • 2. kör : 2019.03.03.
    • 3. kör : 2019.03.10.
    • elődöntők és döntő : 2019.03.17.

 

Sok sikert és jó szórakozást minden résztvevőnek!

Lőre Attila /Water/

Round 1

HU 1. SZTROHAR 1
Match 1
BYE 0
HU 9. Lackow 5
Match 2
Match details
HU 8. nosztaguru 3
HU 5. AfterX 0
Match 3
Match details
DE 12. Szunai 1
RO 13. jaxika 2
Match 4
Match details
HU 4. Böcse 0
HU 3. Gerrard 1
Match 5
Match details
HU 14. Gabszi 3
HU 11. Water 0
Match 6
Match details
HU 6. dmbaranyai 4
HU 7. Joey 4
Match 7
Match details
HU 10. zyndar 6
BYE 0
Match 8
HU 2. LacBear 1

Round 2

DE Szunai 0
Match 10
Match details
RO jaxika 1

Round 3

HU Lackow 6
Match 13
Match details
RO jaxika 5

Round 4

Bracket refreshes every minute

Bugtracker

GOCLand.com, Home of Global Challengers

info@gocland.com